Historie psich klientów

Udzielam konsultacji behawioralnych i treningu psów głównie w Warszawie i okolicach. Co roku podsumowując działania MagCzar – Psi Kąt Behawiorysty z uśmiechem przeglądam zdjęcia moich psich klientów wśród, których znajdują się:

Psi klienci
  • Różne rasy psów m.in.:
    owczarek niemiecki, bokser, ruski toy terier, sznaucer miniaturowy, maltańczyk, yorkshire terrier, husky, cane corso, chihuahua, jack russell terrier, szpic średni, karelski pies na niedźwiedzie, lagotto, maltipoo, staffordshire bull terier, amstaff, labrador retriever, golden retriever, biały owczarek szwajcarski, spaniel bretoński, buldog francuski oraz kundelki i psy w typie tollera, beagla, pinczera, jamnika, spaniela, border collie.
  • Różne ,,problemy” do rozwiązania m.in.:
    poprawna komunikacja z innymi psami; budowanie relacji z opiekunami; podstawy szkoleniowe; nadwrażliwość na bodźce; zachowania agresywne; lęk separacyjny; bezpieczna relacja psa z dzieckiem; pierwsze kroki i granice w życiu ze szczeniakiem; wsparcie po adopcji psa ze schroniska; socjalizacja i odwrażliwianie na straszne nieznane osoby, przedmioty i sytuacje; zabiegi pielęgnacyjne tzw. trening medyczny/ trening kooperacyjny.
  • Różne miejscowości m.in.:
    Warszawa, Marki, Ząbki, Skrzeszew, Nadma, Klaudyn, Jastrzębiec/Garbatka, Legionowo, Kołbiel, Lesznowola, Józefosław, Podkowa Leśna, Pruszków, Kobyłka, Czartajew, Falenty Nowe, Mogilno, Gdynia, Azja/Wietnam.
  • Konsultacje z psami w różnym wieku, z różnymi charakterami, wiele psów o niesamowitym potencjale szkoleniowym, niezwykle pracujących nosem i swoim intelektem, aby rozwiązać łamigłówki w zabawkach węchowych i interaktywnych.

Jeśli podoba Wam się to co robię – udostępniajcie i zapraszajcie znajomych na stronę pełną psiej wiedzy oraz zostawcie swoją opinię/ recenzję na:

 Google –> https://g.page/r/CQy0eRMveb1aEBM/review

 Facebook –>
https://www.facebook.com/Magczar-Psi-K%C4%85t-Behawiorysty-111305020633911/reviews/?ref=page_internal


🐾 Chcesz poznać historię psich klientów oraz śledzić na bieżąco nowości?
Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie 😍

Historia psich klientów

Wiele historii psich klientów opisuję na Facebooku, więc zachęcam do śledzenia na bieżąco 🙂
Niektóre pyszczki na zdjęciach poniżej (kliknij w zdjęcie, aby powiększyć).